KKOČ: INFO MAIL č. 26

Aktualizace dat: Některá očkovací místa utlumují svou činnost, ať už zkrácením provozní doby v daném dni, uzavíráním centra na víkend nebo přechodem na walk-in aj. Tyto skutečnosti je ovšem nutné VŽDY předně aktualizovat v CFA, poté též na Vašich internetových stránkách a v případě úplného ukončení provozu oznámit krajskému koordinátorovi (to se týká hlavně OČM pod fakultními nemocnicemi) […]

  • Aktualizace dat: Některá očkovací místa utlumují svou činnost, ať už zkrácením provozní doby v daném dni, uzavíráním centra na víkend nebo přechodem na walk-in aj. Tyto skutečnosti je ovšem nutné VŽDY předně aktualizovat v CFA, poté též na Vašich internetových stránkách a v případě úplného ukončení provozu oznámit krajskému koordinátorovi (to se týká hlavně OČM pod fakultními nemocnicemi) a CŘT! Apeluji tedy na Vás, aby tak bylo skutečně činěno. Data z CFA jsou přepisována do veřejně přístupného webu ockoreport.uzis, pacient si zde např. Vaše očkovací místo vyhledá, ale z důvodu zanedbání aktualizace se dostaví k uzavřenému centru. Prosím Vás tedy o důslednost a svědomitost.
  • Prodloužení expirace Comirnaty: expirace očkovací látky Comirnatyse prodlužuje z 6 na 9 měsíců (při zmrazeném stavu).
  • Očkovací látka Novavax: v současné chvíli probíhá předregistrace na stránkách registrace.mzcr.cz. Daný zájemce si nyní pouze vybírá očkovací látku a preferovaný kraj, kde bude chtít naočkovat – nikoli konkrétní OČM. Dle zmapovaného zájmu bude očkovací látka distribuována do jednotlivých krajů. Očkovací místa a praktičtí lékaři si po zavážce budou moci objednat očkovací látku u distributora Avenier. Část zavážky se pokusíme objednat i do pražského skladu v Městské nemocnice následné péče, kde Vám zásoba bude klasicky k dispozici zejména pro ad hoc potřebu. S těmi, kteří v rámci pražské předregistrace pro zdravotníky a sociální pracovníky v přímé péči vyjádřili zájem o tuto očkovací látku, se v příštích dnech spojím a dojednám vše potřebné.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz