Co dělat, když mi nepřišel certifikát o očkování nebo SMS s heslem?

Záznam o provedeném očkování je možné si zobrazit a vytisknout na webových stránkách Očkovací portál občana na ocko.uzis.cz. Přihlášení probíhá pomocí rodného čísla a občanského průkazu. Na telefonní číslo pak přijde bezpečnostní kód, který umožní přístup. Po úspěšném přihlášení se zobrazí osobní karta, kde v horní části naleznete kontaktní údaje. Ve spodní části pak naleznete jednotlivá očkování, včetně […]

Záznam o provedeném očkování je možné si zobrazit a vytisknout na webových stránkách Očkovací portál občana na ocko.uzis.cz. Přihlášení probíhá pomocí rodného čísla a občanského průkazu. Na telefonní číslo pak přijde bezpečnostní kód, který umožní přístup. Po úspěšném přihlášení se zobrazí osobní karta, kde v horní části naleznete kontaktní údaje. Ve spodní části pak naleznete jednotlivá očkování, včetně informací o zaznamenaných očkovacích dávkách. Zároveň si zde můžete stáhnout a vytisknout svůj Certifikát o provedeném očkování.

Po aplikaci očkovací látky je vám zaslán e-mail s informací, že certifikáty je možné si vyzvednout na webových stránkách Očkovací portál občana na ocko.uzis.cz. Web ocko.uzis.cz zobrazuje také výsledek posledního antigenního či PCR testu.

Souhrnný návod, jak postupovat krok za krokem v případě potřeby získání certifikátu o provedeném očkování, popř. provedeném testu, či prodělaném onemocnění naleznete na odkazu: www.uzis.cz.

V případě individuálních problémů se obraťte podporou CRS prostřednictvím e-mailu covid-podpora@nakit.cz nebo na informační linku 1221, která je v provozu denně od 8:00 do 19:00 hodin.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz