Co dělat, když se nemůžu přihlásit do Očkovacího portálu občana a získat certifikát?

Záznam o provedeném očkování je možné si zobrazit a vytisknout na webových stránkách Očkovací portál občana na ocko.uzis.cz. V případě problému s přihlášením si nejprve telefonicky ověřte, zda Vám očkovací místo či zdravotnické zařízení (praktický lékař) správně zapsalo osobní údaje. Špatně zapsané osobní údaje jsou nejčastější příčinou, proč se do systému nemůžete přihlásit. Veškeré aktuální informace o všech […]

Záznam o provedeném očkování je možné si zobrazit a vytisknout na webových stránkách Očkovací portál občana na ocko.uzis.cz.

V případě problému s přihlášením si nejprve telefonicky ověřte, zda Vám očkovací místo či zdravotnické zařízení (praktický lékař) správně zapsalo osobní údaje. Špatně zapsané osobní údaje jsou nejčastější příčinou, proč se do systému nemůžete přihlásit. Veškeré aktuální informace o všech očkovacích místech včetně kontaktů na ně naleznete na ockoreport.uzis.cz.

Pokud máte osobní údaje zapsány správně, a přesto máte potíže s přihlášením, obraťte se na bezplatnou informační linku 1221, která je k dispozici denně od 8:00 do 19:00 (ze zahraničí na +420 226 20 1221).

Stejně postupujte také v případě, změní-li se vám telefonní číslo a nemůžete se do systému přihlásit.

Veškeré další informace k Očkovacímu portálu občana včetně kompletního návodu naleznete na webových stránkách ockodoc.mzcr.cz/napoveda nebo na koronavirus.mzcr.cz/caste-otazky-a-odpovedi/.

V případě individuálních problémů se obraťte podporou CRS prostřednictvím e-mailu covid-podpora@nakit.cz nebo na informační linku 1221, která je v provozu denně od 8:00 do 19:00 hodin.

 

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz