Co dělat v případě, že není pro rezervaci volný termín, který mi vyhovuje?

Kapacita očkovacích míst je omezena dle dostupnosti vakcíny. Zvací SMS s kódem PIN 2 znamená, že očkovací místo má k dispozici volné dávky vakcíny. Pomocí tohoto kódu můžete přistoupit k rezervaci. V kalendáři uvidíte, jaký termín 1. dávky si můžete rezervovat. V pravém dolním rohu je vidět i předpokládaný termín 2. dávky. V případě, že se […]

Kapacita očkovacích míst je omezena dle dostupnosti vakcíny. Zvací SMS s kódem PIN 2 znamená, že očkovací místo má k dispozici volné dávky vakcíny. Pomocí tohoto kódu můžete přistoupit k rezervaci. V kalendáři uvidíte, jaký termín 1. dávky si můžete rezervovat. V pravém dolním rohu je vidět i předpokládaný termín 2. dávky. V případě, že se vám termíny očkování nehodí, nedokončujte rezervaci. Zvací zprávu můžete nechat propadnout. Na provedení rezervace máte 48 hodin od doručení SMS s PIN2. Když z jakéhokoli důvodu neprovedete rezervaci do 48 hodin, jste vrácen/a zpět do registrace a čekáte na novou SMS s výzvou z očkovacího místa.

Nemusíte se bát, Vaše registrace zůstává platná. Jakmile bude mít očkovací místo k dispozici další termíny, přijde Vám nová zvací zpráva s kódem. Zvací SMS Vám může přijít celkem třikrát – pokaždé s jinými nabízenými termíny pro 1. i 2. dávku. Pokud Vám i tak termíny ani v jednom ze tří případů nebudou vyhovovat, registrace propadne a zaniká. Nic vám ovšem nebrání provést registraci znovu.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz