Co mám dělat po očkování?   

V den očkování i následující den je vhodné dodržovat klidový režim. Po aplikaci 1. dávky obdržíte kartičku se základními údaji o aplikaci první dávky (datum, název vakcíny, šarže, …) a termínem očkování druhé dávky. Nezapomeňte, že bez druhé dávky očkovací látky nejste plně chráněni. Dodržujte i nadále 3R: ROUŠKY nebo RESPIRÁTORY – MYTÍ A DEZINFEKCE […]

V den očkování i následující den je vhodné dodržovat klidový režim. Po aplikaci 1. dávky obdržíte kartičku se základními údaji o aplikaci první dávky (datum, název vakcíny, šarže, …) a termínem očkování druhé dávky.

Nezapomeňte, že bez druhé dávky očkovací látky nejste plně chráněni. Dodržujte i nadále 3R: ROUŠKY nebo RESPIRÁTORY – MYTÍ A DEZINFEKCE RUKOU – ROZESTUPY.

K aplikaci 2. dávky očkovací látky se dostavte v den a čas uvedený na očkovací kartičce na stejné očkovací místo, kde Vám byla aplikována první dávka. Přehledné informace pro očkované naleznete zde. Certifikát o očkování obdržíte po aplikaci druhou dávkou vakcíny. Na portálu ocko.uzis.cz si můžete ověřit záznam o provedeném očkování proti onemocnění covid-19 a současně si zobrazit a stáhnout certifikát o provedeném očkování.

 

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz