Co mám dělat po očkování?   

V den očkování i následující den je vhodné dodržovat klidový režim. I nadále v období mezi vakcínami i po kompletním zaočkování je nutné, abychom dodržovali ochranná opatření 3R: ROUŠKY nebo RESPIRÁTORY – MYTÍ A DEZINFEKCE RUKOU – ROZESTUPY. Očkování populace je stále v počáteční fázi a ke kolektivní imunitě jsme s každým očkováním blíž. K aplikaci 2. dávky […]

V den očkování i následující den je vhodné dodržovat klidový režim. I nadále v období mezi vakcínami i po kompletním zaočkování je nutné, abychom dodržovali ochranná opatření 3R: ROUŠKY nebo RESPIRÁTORY – MYTÍ A DEZINFEKCE RUKOU – ROZESTUPY. Očkování populace je stále v počáteční fázi a ke kolektivní imunitě jsme s každým očkováním blíž.

K aplikaci 2. dávky očkovací látky se dostavte v den a čas uvedený na očkovací kartičce na stejné očkovací místo, kde Vám byla aplikována první dávka. Na portálu ocko.uzis.cz si můžete ověřit záznam o provedeném očkování proti onemocnění covid-19 a současně si zobrazit a stáhnout certifikát o provedeném očkování.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz