Jak probíhá koordinace a rozdělování očkovacích látek praktickým lékařům?

Národní koordinátorka pro očkování (NKOČ) rozdělí dávky mezi kraje na základě populačního klíče 65+ (v případě všech očkovacích látek drží Národní dispečink očkování (NDOČ) pohotovostní zásobu pro případ ad hoc potřeby) a zašle tento údaj krajskému koordinátorovi očkování (KKOČ) a krajskému koordinátorovi praktických lékařů (KKPL). Krajský koordinátor očkování na základě těchto informací rozhodne o rozdělení […]

Národní koordinátorka pro očkování (NKOČ) rozdělí dávky mezi kraje na základě populačního klíče 65+ (v případě všech očkovacích látek drží Národní dispečink očkování (NDOČ) pohotovostní zásobu pro případ ad hoc potřeby) a zašle tento údaj krajskému koordinátorovi očkování (KKOČ) a krajskému koordinátorovi praktických lékařů (KKPL). Krajský koordinátor očkování na základě těchto informací rozhodne o rozdělení přiděleného množství očkovací látky mezi očkovací místa a síť praktických lékařů v kraji a oznámí toto rozdělení distributorovi a NDOČ. KKOČ současně objedná dodávku do jednotlivých očkovacích míst.

Ministerstvo zdravotnictví rovněž zasílá krajskému koordinátorovi očkování a krajskému koordinátorovi praktických lékařů informace o tom, kolik pacientů je přes aplikaci ISIN-OČKO registrováno u jednotlivých praktických lékařů.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz