Je možné nějak pomoci a stát se dobrovolníkem?

Pakliže máte zájem pomáhat jako dobrovolník a máte odborné vzdělání v oblasti zdravotnictví, prosíme, zašlete nám své údaje (včetně kontaktu, odbornosti/dosaženého vzdělání) na e-mail kariera@mediconas.cz. Údaje budou předány společnosti CLINICUM a.s., která personálně zajišťuje chod očkovacího místa v Kongresovém centru Praha. V případě potřeby se na Vás obrátí. Pokud máte zájem, je možné kontaktovat také […]

Pakliže máte zájem pomáhat jako dobrovolník a máte odborné vzdělání v oblasti zdravotnictví, prosíme, zašlete nám své údaje (včetně kontaktu, odbornosti/dosaženého vzdělání) na e-mail kariera@mediconas.cz. Údaje budou předány společnosti CLINICUM a.s., která personálně zajišťuje chod očkovacího místa v Kongresovém centru Praha. V případě potřeby se na Vás obrátí. Pokud máte zájem, je možné kontaktovat také personální oddělení Městské polikliniky Praha, kde je provozováno vakcinační i testovací centrum. Odkaz zde.

Pakliže máte zájem pomáhat jako dobrovolník, avšak nejste zdravotník s odborností, rádi bychom Vás odkázali na webové stránky k tomu určené, a to:

chcipomoct.cz
Chcipomoct.cz vzniklo již na jaře v 1. vlně pandemie pod záštitou Akademického centra studentských aktivit (ACSA). Ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy posílají dobrovolníky např. na covid jednotky, kde zajišťují kontakt pacientů s jejich blízkými prostřednictvím videohovorů. Tyto dobrovolníky také např. školí na jednodenním kurzu Základů ošetřovatelství, aby byli na pomoc v nemocnici náležitě připraveni a uměli zacházet s ochrannými pomůckami.

dobroocko.cz
Webový portál dobroočko.cz nabízí očkovacím centrům po celé republice snadnou cestu k zajištění dobrovolníků, kteří chtějí v procesu očkování pomoci. Proces očkování není sám o sobě jednoduchý v mnoha ohledech. Aby mohlo očkování probíhat co možná nejefektivněji je zapotřebí dostatečný počet dobrovolníků/THP pracovníků, kteří by bezproblémový chod pomohli realizovat. Tyto potřebné dobrovolníky si jednotlivá očkovací centra mohou zajistit právě prostřednictvím registrace na webu dobroocko.cz.

pomahamepraze.cz
Webové stránky pomahamepraze.cz nabízejí informace a možnost pomoci přes Český červený kříž.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz