Kde se mohu nechat očkovat?

Očkovací místa jsou budována např. v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních. Jejich seznam najdete ve formuláři během procesu registrace. Při registraci budete mít možnost vybrat si místo, které máte nejblíže. Od 1. března 2021 se do očkování zapojují i praktičtí lékaři, a to dle domluvy s krajskými koordinátory. V souvislosti se zapojením praktických lékařů prosíme […]

Očkovací místa jsou budována např. v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních. Jejich seznam najdete ve formuláři během procesu registrace. Při registraci budete mít možnost vybrat si místo, které máte nejblíže.

Od 1. března 2021 se do očkování zapojují i praktičtí lékaři, a to dle domluvy s krajskými koordinátory. V souvislosti se zapojením praktických lékařů prosíme zájemce o očkování, aby nerušili registrace a rezervace termínů na očkovacích místech. Očkovací látky jsou distribuované právě na základě provedených registrací a rezervací, může tak dojít k jejich nespotřebování a znehodnocení.

Hlavní město Praha otevřelo vlastní očkovací centrum v Městské poliklinice ve Spálené ulici a v dubnu také velkokapacitní očkovací místo v Kongresovém centru Praha. Metropolitní očkovací centrum má denní kapacitu až 1 000 naočkovaných lidí a je připraveno být v provozu sedm dní v týdnu až dvanáct hodin denně. Více informací na stránce: Metropolitní očkovací centrum.

Aktuální seznam očkovacích míst naleznete na tomto webu v sekci Seznam očkovacích center.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz