Kde se mohu nechat očkovat?

Očkovací místa jsou k dispozici např. v nemocnicích, dalších zdravotnických zařízeních a jiných místech. Aktuální seznam všech očkovacích míst, včetně očkovacích míst bez registrace, naleznete na webových stránkách ockoreport.uzis.cz nebo přímo ve formuláři během procesu registrace. Při registraci budete mít možnost vybrat si místo, které máte nejblíže nebo které preferujete. Na očkování je také možné se objednat k praktickému […]

Očkovací místa jsou k dispozici např. v nemocnicích, dalších zdravotnických zařízeních a jiných místech. Aktuální seznam všech očkovacích míst, včetně očkovacích míst bez registrace, naleznete na webových stránkách ockoreport.uzis.cz nebo přímo ve formuláři během procesu registrace. Při registraci budete mít možnost vybrat si místo, které máte nejblíže nebo které preferujete.

Na očkování je také možné se objednat k praktickému lékaři. Pokud máte zájem očkovat se u praktického lékaře, na možnosti očkování se domluvte přímo s ním. V takovém případě se neregistrujte přes Centrální rezervační systém. Více informací na tomto webu pod záložkou Očkování praktickým lékařem.

Od pondělí 12. července je možné se nechat očkovat proti nemoci covid-19 bez předchozí registrace ve vybraných k tomu určených očkovacích místech. Zájemci o očkování mohou přijít kdykoliv v rámci otevírací doby těchto očkovacích míst. Stejně tak mohou dorazit i zájemci o druhou dávku očkování, v takovém případě však musí dodržet minimální časový rozestup mezi dávkami vakcinace. V očkovacích místech bez registrace je možné žádat také o 3. posilující očkovací dávku proti covid-19. Více informací na tomto webu pod záložkou Bez registrace.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz