Kdo se může očkovat?

Od 1. 3. 2021 se k očkování mohou registrovat osoby ve věku 70 let a více. Nadále se mohou registrovat osoby starší 80 let a více a všichni zdravotničtí pracovníci. Bez objednání jsou očkováni hospitalizovaní pacienti LDN či klienti pobytových sociálních služeb apod. Od 1. 3. 2021 jsou do očkování zapojeni i praktičtí lékaři, kteří […]

Od 1. 3. 2021 se k očkování mohou registrovat osoby ve věku 70 let a více. Nadále se mohou registrovat osoby starší 80 let a více a všichni zdravotničtí pracovníci.

Bez objednání jsou očkováni hospitalizovaní pacienti LDN či klienti pobytových sociálních služeb apod.

Od 1. 3. 2021 jsou do očkování zapojeni i praktičtí lékaři, kteří mohou očkovat pouze své pacienty starší 70 let a vážně nemocné pacienty s obdobným rizikem těžkého průběhu nemoci.

Od 24. 3. se mohou k očkování registrovat osoby s chronickým onemocněním či zdravotním stavem s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19. Od 29. 3. je očkování umožněno také zaměstnancům superkritické infrastruktury a vybraným skupinám policistů a hasičů Od dubna bude registrace umožněna i osobám starším 65 let a terénním sociálním pracovníkům.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz