Kdy a jak se budou očkovat učitelé a další pracovníci ve školství?

Od 3. 5. do 15. 6. 2021 se mohou k očkování registrovat akademičtí pracovníci českých veřejných a soukromých vysokých škol. Od vedení školy obdrží zaměstnanci unikátní kód, za pomoci kterého se mohou přihlásit k očkování. Kódy jsou platné do 15. června. U samotného očkování je třeba předložit potvrzení o zaměstnání. Registrace probíhá na webu: registrace.mzcr.cz. Řazení k očkování v […]

Od 3. 5. do 15. 6. 2021 se mohou k očkování registrovat akademičtí pracovníci českých veřejných a soukromých vysokých škol.

Od vedení školy obdrží zaměstnanci unikátní kód, za pomoci kterého se mohou přihlásit k očkování. Kódy jsou platné do 15. června. U samotného očkování je třeba předložit potvrzení o zaměstnání. Registrace probíhá na webu: registrace.mzcr.cz.

Řazení k očkování v Centrálním rezervačním systému probíhá dle prioritního skóre skupin, které jsou v daném okamžiku očkovány. A to s ohledem na vyšší riziko průběhu covid-19. V rámci každé skupiny jsou zájemci o očkování řazeni dle věku. Písemné potvrzení o zaměstnání společně s průkazem totožnosti bude kontrolováno na očkovacím místě. Celý proces registrace přehledně v letáku MZČR. Více informací najdete na webové stránce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Další informace naleznete na ockovani.edu.cz.

Od 27. 2. do 28. 3. 2021 se k očkování mohli registrovat pedagogičtí pracovníci a nepedagogičtí zaměstnanci škol a školských zařízení.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz