Mohu upravit své osobní údaje v potvrzené rezervaci?

Na stránce registrace.mzcr.cz/detail Vám registrační systém umožní provádět správu Vaší registrace. Podle aktuálního stavu (stav registrace, stav ověření osobních údajů, stav rezervace) máte možnost upravit Vámi zadané údaje či Vaši registraci zrušit. Pokud jste v průběhu času změnili své telefonní číslo a nemůžete se do Centrálního rezervačního systému nebo Očkovacího portálu občana přihlásit, obraťte se na […]

Na stránce registrace.mzcr.cz/detail Vám registrační systém umožní provádět správu Vaší registrace. Podle aktuálního stavu (stav registrace, stav ověření osobních údajů, stav rezervace) máte možnost upravit Vámi zadané údaje či Vaši registraci zrušit.

Pokud jste v průběhu času změnili své telefonní číslo a nemůžete se do Centrálního rezervačního systému nebo Očkovacího portálu občana přihlásit, obraťte se na informační linku 1221, která je k dispozici denně od 8:00 do 19:00 hodin nebo na podporou CRS prostřednictvím e-mailu covid-podpora@nakit.cz. Zde Vám operátoři pomohou telefonní číslo změnit na nové, platné. Případně se se stejným požadavkem můžete obrátit také přímo na očkovací centrum či praktického lékaře, kde jste byli očkováni nebo jste k očkování objednáni. Veškeré aktuální informace o všech očkovacích místech včetně kontaktů na ně naleznete na ockoreport.uzis.cz.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz