Proč populaci raději řízeně nepromořit?  

Imunita po prodělané nemoci covid-19 trvá pravděpodobně jen několik měsíců. Naopak očkovací látka stimuluje imunitní systém k větší tvorbě protilátek a lze tedy předpokládat, že imunita bude po očkování silnější a dlouhodobější než po prodělání nemoci. Vzhledem k tomu, že nevíme, jak onemocnění bude u jednotlivců probíhat, je to rizikové z toho pohledu, že může […]

Imunita po prodělané nemoci covid-19 trvá pravděpodobně jen několik měsíců. Naopak očkovací látka stimuluje imunitní systém k větší tvorbě protilátek a lze tedy předpokládat, že imunita bude po očkování silnější a dlouhodobější než po prodělání nemoci.

Vzhledem k tomu, že nevíme, jak onemocnění bude u jednotlivců probíhat, je to rizikové z toho pohledu, že může najednou dojít k explozi závažného průběhu onemocnění u velkého množství lidí a nebude kapacita zdravotního systému. Rizika spojená s onemocněním covid-19 jsou mnohonásobně vyšší než u očkování. Promořování by s velkou pravděpodobností jen znatelně navýšilo počet případů, negativních dopadů na lidské zdraví a bohužel i úmrtí. Cílené promořování tedy není dlouhodobé řešení.

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz