Hoax: Teorie náhody (za vším je Soros a Bill Gates)

Také už jste narazili na text, ve kterém se popisuje, že „náhodou“ vedou nitky od předpokládaného prvního místa výskytu nového koronaviru, Wuhanu, až k Sorosovi a Billovi Gatesovi, kteří z toho profitují? Zajímá vás, jak to je doopravdy? Podívejte se na podrobnosti! Tvrzení: Karel Januška: Teorie náhody Parlamentní listy, 26. 12. 2020 18:11 Čínská biologická […]

Také už jste narazili na text, ve kterém se popisuje, že „náhodou“ vedou nitky od předpokládaného prvního místa výskytu nového koronaviru, Wuhanu, až k Sorosovi a Billovi Gatesovi, kteří z toho profitují? Zajímá vás, jak to je doopravdy? Podívejte se na podrobnosti!

Tvrzení:

Karel Januška: Teorie náhody

Parlamentní listy, 26. 12. 2020 18:11

Čínská biologická laboratoř ve Wuhanu patří společnosti Glaxosmithkline, kterou (čistě náhodou) vlastní společnost Pfizer.

Tato společnost (čistě náhodou) vyrábí vakcínu proti virusu, který má počátek v biologické laboratoři ve Wuhanu. Tuto financuje dr. Fauci (čistě náhodou), který pro ni také dělá reklamu.

GlaxoSmithKline je (shodou okolností) spravována společností Black Rock Finances, která (čistě náhodou) spravuje finance Open Foundation Company (Sorosova nadace), která (shodou okolností) slouží francouzské AXA pojišťovně!

Shodou okolností SOROS vlastní německou společnost Winterthur, která (čistě náhodou) postavila čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou pojišťovnou Allianz, jejímž akcionářem je (shodou okolností) Vanguard, který (čistě náhodou) je i akcionářem Black Rock, který (shodou okolností) ovládá centrální banky a spravuje zhruba třetinu globálního investičního kapitálu. Black Rock je také (shodou okolností) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který (čistě náhodou) je akcionářem společnosti Pfizer (který – jak si pamatujete – prodává tuto zázračnou vakcínu) a je v současne době (shodou okolností) prvním sponzorem WHO!

Takže teď chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na mokrém trhu v Číně infikoval CELOU PLANETU.

Jak jsem koupil, tak prodávám.

Fakta:

Autor zřejmě čerpal z některého zdroje, který se pak objevuje i na dalších sociálních sítích. Svůj příspěvek autor zveřejnil 26. 12. 2020 a zjevně neměl zájem si zjistit, že byl už 17. 12. vyvrácen na stránkách agentury Reuters. Viz https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-wuhan-lab-idUSKBN28R2UK

Reuters uvádí:

Britská farmaceutická společnost GlaxoSmithKline (GSK) nevlastní ani Pfizer, ani Wuhan Institute of Virology. Ústav je součástí Čínské akademie věd, která je zase řízena Státní radou Čínské lidové republiky.

V roce 2019 napsal člen Čínské akademie věd otevřený dopis, v němž píše, že Institut není řízen ani financován nezávisle na čínské vládě. (Časopis Nature, 22. října 2019)

„Čínská akademie věd nikdy neusilovala o finanční autonomii ani jí nedosáhla‘, napsal zástupce ve vědeckém časopise Nature. (Míněna autonomie Institutu). „Za posledních 40 let pocházela polovina jejích příjmů přímo z investic centrální vlády; zbytek pocházel z konkurenčního financování nebo transferu technologií.“ (Nature, 22. října 2019)

Zatímco GSK (GlaxoSmithKline) se pustila do společných podniků se společností Pfizer, tyto dvě společnosti jsou samostatné (https://uk.reuters.com/companies/PFE).

Pfitzer ve skutečnosti nemá jednoho vlastníka, ale je vlastněn celou řadou subjektů, přičemž hlavním akcionářem je společnost Vanguard Group. (https://finance.yahoo.com/quote/PFE/holders?p=PFE)

Zaujala vás naše informace
o očkování?

Podělte se o ni se svými blízkými, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo mailu.
A nebo stačí zkopírovat adresu stránky a poslat ji dál. Děkujeme, že myslíte na ostatní!

Facebook LinkedIn Kopírovat odkaz